HiLIQ pojawił się w czasie kiedy ciągle rozwijający się przemysł elektronicznych papierosów potrzebował najwyższej klasy jakości E-liquidów za rozsądną cenę.
HiLIQ jest bezpośrednim i profesjonalnym dostawcą, oferującym wszędzie serwis odpowiedni do Twoich E-liquid potrzeb. Oprócz tego, że oferuje dostawę E-liquidów najwyższej jakości, zapewnia Cię, że zaoszczędzisz 50%przyszłych wydatków, które łatwo wydałbyś dostawcom, którzy zachęcając wspaniałymi cenami ukrywają 1/3 kosztów każdej butelki w różnych dodatkowych kosztach, które poniesiesz odbierając produkt.
W HilIQ nie musisz ponosić dodatkowych, ukrytych kosztów za E-liquidy. Naszym zadaniem jest dać Ci najlepszy rodzaj E-liquidów, na który Ty i Twój klient zasługuje. Nasze ceny są pewne aby rozwinąć Twój interes a nasz końcowy produkt zaspokoi Twoje poczucie smaku. Zabezpieczony, z jakością której wymagasz, ceny jakie możesz zawsze zaaprobować i serwis klienta, na którym zawsze można polegać, HiLIQ jest firmą, której możesz zaufać.

ZALETY HiLIQ:

1. 1.WYSOKA JAKOŚĆ E-LIQUIDÓW ZA ROZSĄDNĄ CENĘ Wysoka jakość E-Liquidow, żadna z głównych fabryk E-Liquidow/Elektronicznych papierosów nie jest w stanie dorównać naszym cenom szczególnie w dziale OEM (Original Equipment Manufacture).
My oferujemy Ci konkurencyjne ceny mając na uwadze Twój interes. Oferujemy opakowania, oznakowanie zgodnie z wyborem klienta, tak aby Twój biznes osiągnął kolejny milowy krok w rozwoju.

2. 2.WŁASNI INŻYNIEROWIE E-LIQUIDÓW Wszystkie nasze E-Liquidy są świeżo wykonane na zamówienie I osobiście mieszane przez naszych zaufanych I profesjonalnych, własnych inżynierów w naszych własnych laboratoriach FlayvoLab tak aby stworzyć najlepszy smak, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wykonane ręcznie E-Liquidy świeżo stworzone w naszych laboratoriach FlayvoLab dadzą Ci możliwość zadowolenia taką samą jakością i konsystencją twoich ulubionych E-Liquidów przez bardzo długi okres czasu. Smak, który kochasz będzie zawsze ten sam. Tego wszystkiego niestety nie zapewnią Ci Twoi poprzedni, niebezpośredni, dostawcy.

3. 3.LOJALNOŚĆ JEST WYNAGRADZANA Cenimy sobie lojalność. Wierzymy, że jest ona podstawą w robieniu dobrego biznesu. Zawsze oferujemy naszym stałym klientom korzyści. Wynagradzamy lojalnych klientów bezkonkurencyjnymi cenami, prawdziwą jakością i niezawodnym serwisem. W HiLIQ, kiedy zdecydujesz się być częścią nas staniesz się częścią naszej rodziny. Z takim traktowaniem nie spotkasz się nigdzie indziej. Dajemy Ci wyłączny dostęp do naszych najnowszych produktów, promocji, upustów, oferujemy o wiele więcej.

4. 4.NA PIERWSZYM MIEJSCU CENIMY PRAWOŚĆ Jesteśmy honorowi. Nigdy nie zawodzimy naszych klientów. Twój Biznes jest również naszym biznesem, za który czujemy się odpowiedzialni. W bardzo rzadkich przypadkach, jeśli zauważysz, że nasz produkt nie jest taki sam w porównaniu do poprzednich, niezwłocznie odpowiemy odtwarzając właściwy produkt.

5. SZYBKA PRZYJAZNA JEDNOCZEŚNIE PROFESJONALNA ZAŁOGA HiLIQ Nasz serwis klienta nie gryzie. Oni są zawsze gotowi wysłuchać i pomóc we wszystkim. Z dużym doświadczeniem i profesjonalizmem są otwarci i przyjaźni aby przekazać Ci najlepsze doświadczenia w zakupach online.

Serwis Klienta HiLIQ oferuje usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jeżeli czegoś potrzebujesz po prostu pytaj a my Ci pomożemy wszystko wyjaśnić. My jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu aby pójść na rękę Twoim interesom. Zostanie Ci przydzielony jeden doradca menedżer, z którym możesz się przyjaźnić oraz łatwo i regularnie rozwiązywać wszelkie problemy.