PYTANIA I ODPOWIEDZI

CZAS I DOSTAWA: Wszystkie zamówienia złożone w ciągu ostatnich 24 godzin będą procedowane i wysłane w ciągu następnych 48 godzin (z wyjątkiem łikendów, kiedy nie należy oczekiwać przesyłek) i przypuszczalny czas dostawy zależy od kraju docelowego, jednak generalnie zajmuje to od 8 do 10 dni aby Twoje zamówienia dotarło do miejsca przeznaczenia. My zwykle wysyłamy przez DPD, GLS albo Pocztę Polską.
Dla polskich klientów zamówienia będą realizowane w ciągu 3 dni (za wyjątkiem łikendów) i czas dostawy około 2-3 dni.

ZWROT I REZYGNACJA Czasem klienci, którzy złożyli zamówienia mogą prosić o rezygnację kiedy zmówienie jest w trakcie procedowania i my pokrywamy 100% kosztów, ale kiedy przesyłka została już zapakowana i wysłana z zamówienia nie można już zrezygnować.
W przypadku kiedy otrzymasz wadliwy produkt proszę skontaktować się z naszym serwisem obsługi klienta wysyłając informację na service@hiliq.com a my zapewnimy Ci pomoc i prześlemy Ci nowy produkt po otrzymaniu wadliwego produktu albo zapewnimy refundację kosztów.

SYSTEM ŚLEDZENIA PACZKI “DOSTARCZONA” Kiedy system śledzenia paczki uaktualni informację o dostarczeniu przesyłki, możemy zaakceptować w ciągu 5 dni opinie i skargi dotyczące dostawy paczki i po naszej stronie jest odpowiedzialność aby zapewnić pomoc klientowi dotyczącą brakującej lub zaginionej paczki. Po okresie 5 dni uważamy, że paczka została dostarczona i pokwitowana przez odbiorcę i cała odpowiedzialność będzie spoczywała na kliencie. Tak więc rekomendujemy aby śledzić swoje zamówienia i potwierdzać, że otrzymaliście swoją paczkę bez zastrzeżeń.